Blat z kwarcogranitu Santamargherita Vega
search
  • Blat z kwarcogranitu Santamargherita Vega
  • Blat z kwarcogranitu Santamargherita Vega

Blat z kwarcogranitu Santamargherita Vega

Centralnym punktem łazienki jest prostokątny blat z białego kwarcogranitu marki Santamargherita, model Vega o grubości 2 cm. Blat wsparty jest na szerokiej szafce w jasnobrązowym wykończeniu, z dwiema szufladami wyposażonymi w metalowe, poziome uchwyty. Na blacie umieszczono owalną, białą umywalkę nablatową, obok której znajduje się wolne miejsce, które może służyć jako przestrzeń robocza lub miejsce na akcesoria łazienkowe.

Nad umywalką zawieszono owalne lustro w złotej, metalowej ramie, które dodaje elegancji całej aranżacji. Lustro odbija wnętrze łazienki, tworząc wrażenie większej przestrzeni. Po prawej stronie od lustra widzimy białą, pionową roletę okienną, która zapewnia prywatność oraz kontrolę nad ilością wpadającego światła. Roleta jest umieszczona w białym, prostokątnym oknie, które dostarcza naturalne światło do pomieszczenia.

Ściany są wykończone białymi, marmurowymi płytkami, które idealnie komponują się z czystą estetyką kwarcogranitu. Podłoga pokryta jest ciemnobrązowymi płytkami, które kontrastują z jasnym wyposażeniem, dodając ciepła i głębi aranżacji. Na pierwszym planie, pod blatem, znajduje się matowy, szary dywanik łazienkowy, który dodaje komfortu i miękkości podczas codziennego użytkowania łazienki.

Całość prezentuje się bardzo nowocześnie i elegancko, będąc zarówno funkcjonalną, jak i estetycznie przyjemną.